Zpět

Flea Market III., tak trochu jiný blešák

Pokračování úspěšné akce se blíží. 29. 2. 2020 se uskuteční už třetí Flea Market (Trochu jiný Blešák) v Gongu. Začátek akce je v 10:00 hodin.

V samotném srdci industriální Dolních Vítkovic v Ostravě, navíc v prostoru bývalého plynojemu, dnešní multifunkční auly Gong, se chystá už potřetí tak trochu jiný blešák! Nechte se ovanout vintage atmosférou, nakupujte, smlouvejte anebo jen tak brouzdejte kolem sběratelských předmětů, šperků, starožitností, které jinde nenajdete! A pokud máte doma poklady, které je vám líto vyhodit, přineste je taky.

Novinka: Součástí třetího Flea Marketu bude i Mimi Flea Market! V oddělené části bude prostor určený jen dětem a jejich rodičům. Budou se tu prodávat věci výhradně pro naše nejmenší, jako například dětské oblečení, hračky, výbavy, kočárky a mnoho dalšího! Taky vám děti rostou před očima? Tak přijďte nakupovat nebo prodávat oblečení a další věci, které můžou posloužit i dalším!

Ceny pro prodejce:

120 Kč/stůl

70 Kč/stůl (zaklikněte políčko "Nejsem živnostník")

500 Kč/VIP prostor

 

Máte zájem vystavovat/prodávat? Rezervujte si své místo a neminou vás v jedné ceně tyto výhody:

- vyhrazené parkování v areálu pro vystavovatele

- sleva 20 % na vstup do Světa techniky.

 

Vstupné pro nakupující (prodej na místě): 

20 Kč/osoba

Děti do 15 let ZDARMA!

 

Zakoupením vstupného navíc získáváte:

- v daný den slevu 10% na vstup do Světa techniky.

 

Příchod prodejců od 9:00 hodin.

Akce se koná v přízemí Gongu a v Gstrogalerii v 1. patře.

Součástí akce bude i prodejní aukce, o níž budeme průběžně detailně informovat.

Rezervujte si svůj stůl na https://eshop.dolnivitkovice.cz/cs/flea-market-trochu-jiny-blesak-v-gongu?fbclid=IwAR3TXbvXIulUAHLEWDYoreQUdeaywbElqUDXH4m5onvnHXLj7NZaySlEtAc